Сіті Рівне - інформаційний портал: новини Рівного, репортажі, розважальна інформація, спорт

Де недорого, але якісно полікувати зуби в Івано-Франківську?

12 жовтня 2016 - Адмін
article217.jpg

Стоматологічний бізнес нині вигідний – це видно навіть по кількості клінік та приватних стоматкабінетів, яких у кожному українському обласному центрі близько сотні, а то й більше. Однак навіть при такому розмаїтті вибору наші співвітчизники доволі часто губляться, коли доводиться обирати заклад та лікаря для лікування чи протезування зуба. Навіть такі косметичні процедури, як професійне чищення чи відбілювання зубів, вимагають грамотного підходу і добросовісного виконання. Тож не дивно, що у випадку відсутності різкого болю громадяни довго вивчають гравців ринку, прицінюються, цікавляться враженнями знайомих, які недавно лікували зуби. Є й такі, хто тижнями ковтає знеболювальне, бо морально не може себе змусити вирушити до дантиста через негативний досвід у минулому.


Приємні знижки і висока якість стоматологічних послуг


Ще складніше шукати хорошого стоматолога в чужому місті, якщо Ви приїхали туди у відрядження чи в гості до родичів і раптово «припекло». Наприклад, в Івано-Франківську є чудова стоматологія «Dent+»: тут сучасне обладнання, привітні лікарі і купа привабливих пропозицій. Скажімо, якщо Вам потрібно встановити три пломби, то Ви заплатите тільки за дві, а третю отримаєте в подарунок. А якщо прийшли на лікування зубів усією сім’єю, то Вам нададуть знижку в розмірі 20%. Обираючи стоматологію, український споживач зазвичай прагне віднайти розумний баланс між цінами на лікування та якістю послуг, адже не секрет, що в державних стоматологічних поліклініках, де вартість може бути чисто символічною, якість нерідко залишає бажати кращого: на одного пацієнта виділяється надто мало часу – в середньому близько 20 хвилин за одне відвідування, інструменти застарілі, може не бути рентген-обладнання чи банальних кофердамів тощо. А це все позначається на якості медобслуговування: навіть якщо лікар щиро бажає допомогти пацієнтові і виконати свою роботу бездоганно, йому може не вистачити часу чи станеться інфікування. Надто престижні клініки беруть за послуги величезні суми, тому далеко не кожен українець може дозволити собі такі відвідини. Та й чи зуміє лікар, який через брак клієнтів не дуже часто має змогу попрактикувати свої вміння, добре виконати потрібну процедуру навіть за наявності надсучасного обладнання та матеріалів?


Які види лікування зубів пропонують клієнтам у «Dent+»?


Тому поки що ідеальним варіантом для середнього класу залишаються такі стоматологічні клініки, як «Dent+» в Івано-Франківську, які поєднують гарну якість обслуговування з помірними цінами. Найголовніша задача хорошого лікаря-стоматолога – постаратися зберегти зуб, а не пропонувати відразу протезування, щоб виручити більше грошей. Саме про збереження природних зубів відвідувачів найбільше дбають у «Dent+», ставлячи якісні пломби, виготовлені з імпортних матеріалів. Ну а якщо без протезування не обійтися, використовують найсучасніші методи, щоб повністю відновити і жувальну функцію зубів, і красивий естетичний вигляд посмішки. Імплантати встановлюють лише за один візит, що зручно для гостей з інших міст, які мають обмежену кількість часу. А прослужить такий штучний зуб понад 10 років! Курці та любителі кави нерідко стикаються з потемнінням емалі та неприємним запахом із роту. Пропонуємо записатися на сучасне ультразвукове чищення зубів у «Dent+» і вирішити цю проблему. Гарна посмішка – це дуже проста і досяжна мета, якщо Ви – клієнт «Dent+».

Рейтинг: 0 Голосов: 0 632 перегляду
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар