Сіті Рівне - інформаційний портал: новини Рівного, репортажі, розважальна інформація, спорт
Блоги
Інтернет-торгівляУкраїнці по кількості сертифікованих ІТ-спеціалістів займають 4 місце в світі
Як відомо, кількість людей, чия професійна діяльність пов’язана з ІТ-сферою, щороку зростає. Таку тенденцію давно передбачено і описано, адже комп’ютери, мережі та доступ до інтернету використовуються практично усюди. Тому не дивно, що й людей, які займаються обслуговуванням інформаційного простору побільшало. За останніми даними, Нацкомісії з питань інформатизації, Україна зайняла четверте місце в світі по кількості висококваліфікованих спеціалістів. Перед нами лише Індія, Росія та США. За статистичними даними, що надала прес-служба Нацкомісії, з загальної суми ІТ-спеців 40% працюють у Києві, 19% задіяні у Харкові, 16% - Львів. Решта – у Дніпропетровську та Одесі.
Інтернет-торгівляРівненські регіональні домени rovno.ua і rv.ua тепер платні.

Як відомо, останні регіональні домені, які восени минулого року можна було зареєструвати безкоштовно, rovno.ua і rv.ua, стали платними. Те ж саме сталося і з загальноукраїнським доменом, org.ua. С жовтня 2012 року на форумах ведеться запекла суперечка, добре це чи погано. Давайте нарешті розставимо усі крапки над і щодо цього питання.
Інтернет-торгівляЯк зароджувалась інтернет-торгівля: пострадянский варіант


Ще зо два десятиліття тому першими бізнесменами називалися ті, хто торгував з лотка на базарі. З плином часу все дуже змінилось і еволюція в торгівлі продовжується. Давайте поглянемо, куди йшов розвиток пострадянського бізнесу від його початку до нашого сьогодення.